Покупцям

United Agro of Ukraine постачає високоякісну сільськогосподарську продукцію по всьому світу. Ми допомагаємо організувати повну ланку співпраці від виробника до кінцевого споживача. Адже створення довгострокових, міцних відносин є запорукою успішного бізнесу.

Швидкість виконання замовлень і умов контрактів в повному обсязі дозволяє нам ефективно здійснювати поставки аграрної продукції в країни ЄС, СНД, Сходу та Азії.

United Agro of Ukraine – постійно розширює обсяги торгівельно-закупівельної діяльності та географії експорту, вдосконалюємо логістичну систему компанії.

Ви можете замовити продукцію, що представлена на сайті, а також оформити індивідуальне замовлення товару високої якості від українських виробників.

При завантаженні товару, United Agro of Ukraine активно співпрацює з сюрвейєрськими компаніями і з офіційними представниками покупця в Україні.

З питань придбання товару і умов співпраці телефонуйте або пишіть на пошту:

+38 050 44 00 777

office@unitedagro.com.ua

Як Ви можете почати з нами працювати:

1

Зателефонуйте нам.
Уточніть інформацію по телефону: +38 050 44 00 777

2

Надішліть запит.
Надішліть заявку або LOI на товар поштою: office@unitedagro.com.ua (Із зазначенням кількості товару, якісних показників, умов поставки, умов оплати, термінів поставки і дати відвантаження).

3

Отримайте комерційну пропозицію.
На Ваш запит протягом дня буде відправлено комерційну пропозицію із зазначенням ціни та можливої дати відвантаження.

4

Підтвердження замовлення.
Після отримання комерційної пропозиції, підтвердіть Ваше замовлення на придбання товару на пошту office@unitedagro.com.ua

5

Підписання контракту.
Після підтвердження вами замовлення, Ви отримуєте драфт контракту для його узгодження і підписання.

6

Оплата товару.
Оплата товару здійснюється згідно умов, передбачених контрактом.

7

Відвантаження товару.
Сторони узгоджують вид транспорту і дату його подачі під навантаження.

8

Підтвердження відвантаження.
Відвантаження товару підтверджує товаротранспортний документ (CMR, авіа, коносамент, залізничні накладні), який відправляється покупцеві з повним пакетом сертифікатів на товар, і свідчить про відправку товару в пункт призначення.

Відчуйте, як легко
та надійно з нами працювати!

Географія співпраці

Нашими пріоритетами в роботі є: своєчасне виконання взятих зобов'язань, підтримка широкого асортименту товару, гнучка цінова політика, експорт якісної продукції, довгострокові відносини з постачальниками та імпортерами, які ґрунтуються на взаємній довірі.

Европа

Европа

Азія

Азія

Африка

Африка

Америка

Америка